زندگینامه ادوین آستین ایبی

 

ادوین آستین ایبی آرای

 نقاش و نوازنده آمریکایی بود. او در ابتدای آنچه که اکنون به عنوان «عصر طلایی» نقاشی خوانده می شود، شناخته شد. و بیشتر نقاشی های او از نقاشی های شکسپیر و ویکتوریا و نقاشی قرن هفتم ادوارد معروف تر است.

bcff1809-4ee2-4417-ab15-2cad45c17e4f.jpgportrait

ادوین آستین ایبی (1متولد  آوریل 1852 – درگذشت اوت 1، 1911) نقاش و نوازنده آمریکایی بود. او در ابتدای آنچه که اکنون به عنوان «عصر طلایی» نقاشی خوانده می شود، شناخته شد. و بیشتر نقاشی های او از نقاشی های شکسپیر و ویکتوریا و نقاشی قرن هفتم ادوارد معروف تر است.  مجموعه معروف ترین نقاشی های خود، The Quest و Achievement of Holy Grail، کتابخانه عمومی بوستون را به تصویر می کشد.  ایبی در سال 1852 در فیلادلفیا متولد شد. او هنر را در آکادمی هنرهای زیبا در پنسیلوانیا تحت عنوان «کریستین شوئسلل» مطالعه کرد. ایبی به عنوان یک تصویرگرمعرفی شد، تولید تصاویر و طرح های متعدد برای مجلات مانند Harper's Weekly (1871-1874) و مجله Scribner's Magazine بود . تصاویر او شروع به ظاهر شدن درمجله  هفتگی هارپرکرد . او در سال 1871 به نیویورک نقل مکان کرد. تصاویرش به شدت تحت تاثیر هنرهای سیاه و سفید فرانسوی و آلمانی قرار گرفت. او همچنین چندین کتاب پرفروش، از جمله داستان کریسمس توسط چارلز دیکنز (1875)، انتخاب از شعر رابرت هریک (1882)، و تسخیر شده توسط الیور گلد اسمیت (1887) را طراحی کرد. ایبی همچنین چهار مجموعه کمدی های شکسپیر برای هارپر و برادران در سال 1896 را نشان داد. او به درخواست کارفرمایان خود در سال 1878 به انگلستان رفت تا مواد مربوط به رابرت هریک را جمع آوری کند. در سال 1883، او به موسسه سلطنتی نقاشان در رنگ های آب انتخاب شد.  باید توجه داشت که او هنوز خیلی جوان بود ؛ او اکنون برای اولین بار از استودیوها و گالریهای اروپایی بازدید میکرد؛ او عضو کامل آکادمی سلطنتی در سال 1898 بود.  در سال 1902، او را به نقاشی پادشاهی ادوارد  انتخاب کرد.  نقاشی های خود را برای کتابخانه عمومی بوستون در دهه 1890 تکمیل کرد. فریز برای کتابخانه تحت عنوان "تلاش و دستیابی به مقدسین گرین" عنوان شد. ایبی 11 سال طول کشید تا این سری از نقاشی های دیواری را در استودیوی انگلستان اش تکمیل کند. در سال 1904، توسط لرد مایور بیللزدن، 1484، نقاشی دیواری برای اوراق قرضه، لندن، شرکت سازندگان اسکینزر و شرکت های تجار تیلور را نقاشی کرد.

Capitol ایالت پنسیلوانیا

در اواخر قرن نوزدهم، ایبی یک برنامه بلند پروازانه از نقاشی های دیواری و سایر آثار هنری داشت و کارش را برای مجسمه جدید دولت پنسیلوانیا در هریسبرگ پنسیلوانیا آغاز کرد. این شامل نقاشی های مدال مدرن است که نمایانگر علوم، هنر، عدالت، و مذهب برای گنبد روتندا، چهار نقاشی های بزرگ خیمه در زیر گنبد و چند اثر برای اتاق مجلس و مجلس سنا است. او در اوایل سال 1911، هنگامی که سلامتی را کم کم از دست میداد ، در خواندن اعلامیه نقاشی استقلال کار می کرد. بیماری او سرطان تشخیص داده شد. دستیار کارشناسی ارنست هیئت مدیره کار خود را بر روی نقاشی با نظارت کمی از ایبی و با مشارکت جانشین خواننده جانباز ادامه داد. ایبی در آگوست 1911 جان خود را از دست داد، و دو اتاق کمیسیون را ناتمام گذاشت. باقیمانده کار به ویولت اوکی داده شد که کمیسیون را از ابتدا تا انتها با استفاده از طرح های خود به اتمام رساند.

abbey

نقاشی های فانتزی و مدال 11-1908 Capitol Rotunda ایالت پنسیلوانیا. چپ به راست: روح ولکان، علم، روح آزادی مذهبی، هنر، روح نور.

 

کد مطلب 7245
تاريخ ميلادي تولد 1 آوریل 1852
تاريخ شمسي درگذشت 1 اوت 1911
كشور / شهر محل درگذشت لندن انگلستان
نام و شهرت هنرمند ادوین آستین ایبی
رده هنرمند مشاهیر
ملیت عمومی مرتبط غیر ایرانی
حوزه ( های ) تخصصی هنری نقاشی و طراحی
دوره تاریخی عمومی دوران معاصر

برای ارسال نظر ، وارد حساب کاربری خود شوید
ورود به حساب
لطفا کمی صبر کنید !!